CENY USŁUG PRZEPROWADZKOWYCH PRUSZKÓW I OKOLICE

EKONOMICZNIE
osoba 40 zł/h min. 3h

+

Samochód 21 m3:

50 zł/godz.

Bez materiałów do zabezpieczenia

Usługa ekonomiczna transport: kartony, torby, paczki, worki, rzeczy, bagaży, materiały budowlane

STANDARDOWO
osoba 50 zł/h min. 3h

+

Samochód 21 m3:

50 zł/godz.

Zabezpieczenie mienia, narzędzia

Usługa standardowa transport i demontaż/montaż mebli: lustra, AGD, RTV,meble, rzeczy specjalne, zabezpieczenie mienia,wynoszenie i wnoszenie rzeczy,

KOMPLEKSOWO
osoba 60 zł/h min. 3h

+

Samochód 21 m3:

50 zł/godz.

Materiały do pakowania i zabezpieczania, narzędzia

Usługa kompleksowa transport: materiały do pakowania (kartony, taśmy, papier pakowy, worki), zabezpieczenie mienia, montaż/demontaż mebli

TRANSPORT MEBLI/RZECZY KTÓREGO WAGA JEST RÓWNA 100 KG/SZT. NIE ZALICZA SIĘ DO STAWKI GODZINOWEJ, SĄ TO GABARYTY DODATKOWO PŁATNE W CENIE OD 300 ZŁ. PODSTAWY, + DODATKOWO ZA KAŻDE PIĘTRO.

Warianty usług przeprowadzkowych w Komorowie

Przeprowadzki Pruszków- cennik

Przeprowadzki Pruszków cennik jest najczęściej wyszukiwaną fraza wśród osób, które mają w planach przeprowadzać się z Pruszkowa. Jednakże nigdzie nie ma konkretnej kwoty, ludzie wtedy się głowią dlaczego firma nie podaje ceny za usługę. Firma "Transport-owo"- przeprowadzki Pruszków ceny posiada w zakładce "Cennik".

W zakładce tej można uzyskać informację o trzech wariantach usług do wyboru. Jeśli chcą się Państwo zdecydować na wariant EKONOMICZNY kwota za godzinę pracy jednej osoby wynosi 40 zł + samochód 50 zł za godzinę natomiast czas tej usługi to minimum 3 H.

Wybierać jeszcze można miedzy dwoma opcjami- 1. STANDARDOWA gdzie koszt za godzinę pracy jednego pracownika to 50 zł, 2. KOMPLEKSOWA- osoba 60 zł/ H, koszt za samochód oraz minimalny czas jakiego będziemy potrzebować jest taki sam jak w wariancie standardowym.

Widać więc, że cena przeprowadzki w Pruszkowie uzależniona jest od tego ile czasu będziemy potrzebować na wykonanie zlecenia. Czas pracy uzależniony jest od wybranego przez Państwa wariantu, ale również od wielu innych czynników. Poniżej wyjaśnimy co wpływa na koszt przeprowadzki oraz objaśnimy czym różnią się wyżej wymienione opcję przeprowadzek.

Poprzez stronę "Transport-owo".PL można złożyć formularz o darmową wycenę, albo zadzwonić do Biura Obsługi Klienta (numer również podany na stronie), gdzie ustalimy jak ma przebiegać przeprowadzka, przybliżymy czas, który będą potrzebować pracownicy i podamy koszt usługi.

Koszt wynajęcia firmy przeprowadzkowej Pruszków

Przeprowadzka Pruszków cena- czyli jakie koszta poniesiesz jak będziesz się przeprowadzać za pomocą firmy przeprowadzkowej. Na finalny koszt usługi ma wpływ wiele czynników. W pierwszej kolejności Klient musi zdecydować, który wariant go interesuję - są trzy do wyboru. Poniżej opiszę czym się one różnią- ułatwi to Państwu wybrać opcję najbardziej odpowiadającą Państwa planom. Przeprowadzka Ekonomiczna polega na transporcie kartonów, materiałów budowlanych, toreb, worków, paczek oraz bagaży- nie obejmuję materiałów pomagających zabezpieczyć przewożonych rzeczy.

Na  stronie "Transport-owo"- Przeprowadzki Pruszków cena usługi standardowej wynosi za osobę 50 zł/h + samochód 50 zł/h a usługa obejmuję: zabezpieczenie dorobku, narzędzia, demontaż i montaż mebli, znoszenie i wnoszenie oraz transport mebli, AGD I RTV, luster, przedmiotów specjalnych. Gdy w planach mają Państwo przeprowadzać się z Pruszkowa bez zbędnego stresu to warto wybrać wariant przeprowadzki kompleksowej- nasi pracownicy będą posiadać wtedy wszystkie potrzebne rzeczy do zabezpieczenia oraz pakowania Państwa mienia, narzędzia.

Usługa ta obejmować będzie także transport rzeczy wymienionych w wyżej wymienionych wariantach.  Ceny finalne przeprowadzki w Pruszkowie uzależnione są od  ilości rzeczy, które posiada Klient- im więcej tym czas usługi jest dłuższy więc koszt także wzrasta. Oprócz rzeczy, które zostały opisane jest jeszcze kilka ważnych elementów wpływających na koszt wykonania usługi. W następnej części opisze pozostałe elementy mające znaczenie na wycenę zlecenia.

Przeprowadzki Pruszków- czym kieruje się firma przy wycenie

Przeprowadzka w Pruszkowie- cena jest uzależniona od kilku czynników. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i musimy przede wszystkim kierować się potrzebami zleceniodawcy. Jak powyżej zostało wspomniane wpływ ma przede wszystkim wariant przeprowadzki, który musi wybrać Klient. Duże znaczenie ma ilość posiadanego dorobku- gdy jest jego dużo nasi pracownicy będą potrzebować więcej czasu, a być może nawet większego samochodu czy też dodatkowych rąk do pracy.

Znaczącą rolę odgrywać może również położenie nieruchomości- jeśli załoga nie będzie miała dogodnego dostępu do zaparkowania i będzie trzeba zostawić auto dużo dalej czas pracy niestety też się wydłuży. Jeśli klient chce się zdecydować na demontaż i montaż mebli musi wziąć również pod uwagę, że pracownicy będą potrzebować więcej czasu.

Kluczowym elementem przy wycenie jest także odległość między miejscem wyprowadzki a nowym miejscem zamieszkania. Jeśli posiadają Państwo przedmioty wielkogabarytowe to też trzeba mieć świadomość,  że czas wykonania usługi będzie dłuższy. Przeprowadzka Pruszków cena dalej jest zagadką? Warto zadzwonić do naszego Biura, przekazać szczegóły przeprowadzki wymienione powyżej a pracownik oszacuje czas jaki będziemy potrzebować oraz cenę usługi. Zapraszamy do kontaktu !

Kartony do przeprowadzki Pruszków
folia bąbelkowa Pruszków
folia stretch Pruszków

Formularz kontaktowy - Uzyskaj bezpłatną wycenę:

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.

Skorzystanie z formularza oznacza zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby odpowiedzi.

Musisz zaakceptować warunki.