Przeprowadzki Żółwin

Przeprowadzki Żółwin są rozwiązaniem dla osób poszukujących solidnego i doświadczonego usługodawcy z branży transportowo-przeprowadzkowej. Zespól Transport-owo nie boi się stawianych wyzwań i każde zlecenie realizuje zgodnie z wysokimi standardami firmy. Doświadczona ekipa wielokrotnie udowadniała, że nawet najtrudniejsze zadania są w zasięgu ich umiejętności, a nowoczesny sprzęt, odpowiednie materiały oraz dedykowane do tego rodzaju usług auto tworzą razem monolit, dzięki któremu nasi klienci są zawsze zadowoleni.

W swojej historii mieliśmy już okazję, z sukcesami, koordynować przeprowadzką w Żółwinie, a obiektami, między którymi najczęściej transport mienia się odbywał były domy jednorodzinne. Bardzo często mieliśmy do czynienia ze sporą ilością ciężkich mebli, z których część miała bardzo nietypowe kształty. Nie było to jednak nic zaskakującego dla naszch specjalistów, którzy z tego typu meblami oraz innymi elementami wystroju wewnętrznego potrafią sobie poradzić. Doskonale zdają sobie sprawę, że odpowiednie zabezpieczenie, szczególnie tak podatnych na uszkodzenia rogów i krawędzi, jest sprawą kluczową.

Przygotowanie i organizacja do przeprowadzki w Żółwinie

Zawsze na miejsce akcji ekipa Transport-owo przyjeżdża dobrze przygotowana. Nasi pracownicy są wyposażeni w odpowiedni sprzęt, taki jak rękawice antypoślizgowe, pasy i linki, jak i również, w przypadku wyjątkowo trudnego do przeniesienia mienia, dźwig i wyciągarkę. Nie brakuje także materiałów zabezpieczających, a mowa o folii stretch, folii bąbelkowej, kartonach, taśmie klejącej czy workach foliowych. Wszystko to jest zawarte w usłudze kompleksowej, do wyboru której gorąco zachęcamy.

Może się zdarzyć, że mimo ustalonego pakietu ekonomicznego przewożone rzeczy nie będą odpowiednio przygotowane do przewozu. Na takie sytuacje również jesteśmy przygotowany i za przystępną, dodatkową opłatą nasi pracownicy udostępnią materiały do ochrony, a także zadbają o prawidłowy stan mienia, pozwalający na podróż bez uszczerbków.

Zawsze podczas pierwszego kontaktu w sprawie  przeprowadzki w Żółwinie staramy się dowiedzieć jak najwięcej, szczególnie o dystansie między lokacjami, warunkach, ciasnych przestrzeniach, które mogą wymagać dodatkowego zabezpieczenia. Wszystko po to, aby misja pt. Przeprowadzka odbyła się sprawnie i bez zbędnego stresu. Zachęcamy do kontaktu telefonicznie, lub drogą e-mail.

Przeprowadzki Żółwin cennik:

*TAXI BAGAŻOWE OD 90 zl/h.

*TRANSPORT MEBLI JUŻ OD 220 zł.

*PRZEPROWADZKA JUŻ OD 390 zł.

*TRANSPORT PIANINA JUŻ OD 350 zł.

*UTYLIZACJA MEBLI OD 350 zł.

Formularz kontaktowy – Uzyskaj bezpłatną wycenę:

    ŻÓŁWIN