Przeprowadzki międzynarodowe

 

Firma Transportowo świadczy usługi zarówno krajowe, jak i zagraniczne, posiadamy zespół wykwalifikowanych pracowników do przeprowadzek międzynarodowych, wyróżniających się kulturą osobistą, umiejętnościami, zaangażowaniem, znajomością różnych języków, oraz odpowiednią wiedzą techniczną.

 

Przeprowadzki międzynarodowe staramy się zawsze realizować na najwyższym poziomie. Mamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach międzynarodowych i wiemy, jak przeprowadzka krajowa może być trudna, a międzynarodowa może wywoływać jeszcze więcej stresu, pakowanie rzeczy, demontaż gabarytowych mebli, pakowanie artykułów kuchennych, wynoszenie zawartości mieszkania, daleka męcząca podróż to wszystko wpływa na to, że zaczynamy zdawać sobie sprawę, ile nas czeka z tym wszystkim pracy i czasu.

Transportowo przeprowadzki międzynarodowe to właśnie rozwiązanie, które należy wybrać, chcemy wesprzeć naszych klientów w tych wszystkich pracach, bo wiemy jakie, może to sprawiać trudności i chętnie udzielimy naszych porad, tak aby przeprowadzka międzynarodowa przebiegła profesjonalnie i bez stresu. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji, dysponujemy autami o różnym tonażu, kubaturze, windami, platformami, jak i personelem wyposażonym w odpowiednie materiały do międzynarodowej przeprowadzki.

Co wpływa na cenę przeprowadzki międzynarodowej ?

  • odległość
  • czas potrzebny na załadunek i rozładunek samochodu dostawczego lub ciężarowego
  • koszty zakwaterowania, noclegi i diety pracowników
  • płatne odcinki które obejmują trasę naszej przeprowadzki międzynarodowej

Formularz kontaktowy - Uzyskaj bezpłatną wycenę:

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.

Skorzystanie z formularza oznacza zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby odpowiedzi.

Musisz zaakceptować warunki.