Przeprowadzki Reguły

Przeprowadzki Reguły zapewnią każdemu klientowi, niezależnie od posiadanego budżetu, pomoc w relokacji do nowego miejsca zamieszkania w przyjaznej atmosferze. Zespól Transport-owo cechuje się uczciwością, rzetelnością, a także dużym zorientowanie na bezpieczeństwo przewożonych mebli, sprzętu RTV i AGD oraz innych przedmiotów, które wybierają się w podróż do nowej lokalizacji. Jeżeli zatem cenicie sobie Państwo komfortową współpracę, opartą na klarownych zasadach i profesjonalnej obsłudze, wybór naszej firmy powinien przyjść naturalnie.

Prawidłowe przygotowanie do przeprowadzki w Regułach

Przetransportowanie dużej ilości mienia, często o sporej wadze, niestandardowych kształtach, lub delikatnej strukturze wymaga pieczołowitego przygotowania  materiałami ochronnymi. Doświadczony zespół zadba także o plan przeprowadzki, biorący pod uwagę ograniczenia pomieszczeń, z których oraz do których ładunki mają trafić. Prawidłowe przygotowanie do przeprowadzki w Regułach bierze pod uwagę, iż zarówno rzeczy do przewiezienia, jak i pomieszczenia, w których nasi specjaliście będą musieli wraz z nimi się przemieszczać, nie mogą ulec uszkodzeniu. Niedoświadczone osoby, które samodzielnie podejmują próbę przeprowadzenia tego typu przedsięwzięcia, bardzo często poza czasem i siłą muszą pogodzić się ze stratami finansowymi, wynikającymi z obić czy obtarć, czy to samych przedmiotów, jak i futryn lub rogów ścian.

Różne warianty przeprowadzki na terenie Reguł

Zespół Transport-owo doskonale zdaje sobie sprawę, że odpowiednie podejście do tematu przeprowadzki na terenie Reguł jest receptą na satysfakcję z końcowego efektu. Dlatego też na miejsce zlecenia zawsze przybywają bardzo dobrze przygotowani. Folia stretch, folia bąbelkowa, kartony, papiery pakowe, taśmy klejące i worki foliowe to materiały, o których nigdy nie zapominamy. Także niezbędne narzędzia są zawsze obecne w naszym samochodzie przeprowadzkowym, który z resztą zawsze starannie przygotowujemy pod konkretne potrzeby zlecenia.

W zależności od wybranego pakietu usług przeprowadzki Reguły mogą odbyć się jak najniższym kosztem, wówczas mowa o pakiecie ekonomicznym, lub dla bardziej wymagających, dysponujących większym budżetem osób, w opcji standardowej lub kompleksowej. Niezależnie od wyboru, wszelkie materiały i narzędzia nasi fachowcy mają ze sobą i zawsze, w razie konieczności, mogą ich dodatkowo użyć za rozsądną, dodatkową opłatą.

Już podczas pierwszej rozmowy bądź kontaktu drogą e-mail zrobimy wszystko, aby kosztorys i zakres potrzebnych usług był jasno przedstawiony przez naszego konsultanta. Wszelkie szczegóły dotyczące zadania są mile widziane i bardzo pomogą w rzetelnej wycenie, dlatego zachęcamy do otwartej komunikacji od samego początku.

Przeprowadzki Reguły cennik:

*TAXI BAGAŻOWE OD 90 zl/h.

*TRANSPORT MEBLI JUŻ OD 220 zł.

*PRZEPROWADZKA JUŻ OD 390 zł.

*TRANSPORT PIANINA JUŻ OD 350 zł.

*UTYLIZACJA MEBLI OD 350 zł.

Formularz kontaktowy – Uzyskaj bezpłatną wycenę:

    REGUŁY