Przeprowadzki Ożarów Mazowiecki

Przeprowadzki Ożarów Mazowiecki to działalność, którą zajmujemy się od lat. Usługi jakie świadczymy wykonujemy najczęściej na terenie Ożarowa Mazowieckiego, ale nie tylko-  zajmujemy się także przeprowadzkami międzymiastowymi  oraz międzynarodowymi. Każdy wie, że przeprowadzka to nie lada wyzwanie- ale przed nami nie ma ona żadnych tajemnic ! Jako firma świadcząca usługi transportowe w Ożarowie Mazowieckim oferujemy pełne wsparcie zarówno klientom indywidualnym ale także firmom.

W ramach naszych usług zapewniamy między innymi transport, demontaż oraz montaż mebli, dostarczenie materiałów do pakownia, zabezpieczenie i staranne pakowanie przedmiotów delikatnych i wielkogabarytowych oraz rzeczy osobistych, ale także załadunek i rozładunek pojazdów.  Z racji, że zajmujemy się tym od lat pomagamy zleceniodawcom  zaplanować przeprowadzkę krok po kroku.  W trakcie omawiania planu przeprowadzki określamy czas pracy, który będzie nam potrzebny do wykonania określonej usługi.

Z naszą pomocą można nie tylko zaoszczędzić czas, ale także wyeliminować niepotrzebny stres i mieć pewność, że przeprowadzka odbędzie się sprawnie i bezproblemowo. „Transport-owo” to firma transpotrowo- przeprowadzkowa, która swoje usługi wykonuje głównie w Ożarowie Mazowieckim, a to co nas wyróżnia to rzetelność, terminowość, profesjonalne zaplecze potrzebne nam do wykonywania usług, ale także indywidualne podejście do każdego klienta oraz zawsze uśmiechnięta załoga.

Przeprowadzki Ożarów Mazowiecki- Transport mebli oraz AGD i RTV

Czeka Cię przeprowadzka z Ożarowa Mazowieckiego i nie masz pojęcia jak odpowiednio zabezpieczyć i przewieźć meble oraz sprzęt RTV i AGD ? W takiej sytuacji warto wybrać naszą firmę, która ma duże doświadczenie i wie doskonale jak się tym zająć.  Transport szafy, regału, komody, meblościanki, łóżka czy też innych mebli to nasza praca. 

Nasza ekipa wie jak właściwie przygotować meble do transportu, ale również odpowiednie ich przeniesienie nie stanowi dla nas problemu. Zajmujemy się transportem mebli używanych ale także nowych jednak za każdym razem podchodzimy do zlecenia solidnie oraz ostrożnie.

W ofercie mamy także transport antyków, które nie tylko są piękne ale wymagają jeszcze więcej ostrożności i odpowiednie ich zabezpieczenie przed przewiezieniem to konieczność. Transport RTV i AGD też nie jest nam obcy. Takowy sprzęt często ma wysoką wartość a gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych.

Lodówka, zmywarka, piekarnik czy też telewizor to jedynie na pozór masywne rzeczy a w rzeczywistości są one bardzo wrażliwe na wstrząsy i upadki, dlatego wymagają one podjęcia wyjątkowych środków ostrożności podczas transportu. Dlatego nasza załoga traktuje taki sprzęt delikatnie i z wyczuciem, wiemy jak przenosić taki sprzęt nawet w trudnych warunkach takich jak wąskie korytarze itp.

Nie pozwalamy aby podczas znoszenia czy transportu powstały jakieś zarysowania czy zdarzył się jakiś upadek, podchodzimy delikatnie i ostrożnie zarówno do mebli jak i do sprzętu elektronicznego.  Także nie ryzykuj i nie przewoź swoich kosztowności na własną rękę a wybierz firmę z doświadczeniem, która od lat świadczy swoje usługi na terenie Ożarowa Mazowieckiego.

Przeprowadzki Ożarów Mazowiecki- Na co zwrócić uwagę podczas pakowania rzeczy

Przeprowadzka do Ożarowa Mazowieckiego czy też innego miejsca to bardzo stresująca czynność, tak wiele jest do przygotowania- warto więc wiedzieć jak odpowiednio wszystko zapakować aby nic nie uległo zniszczeniu. Przy pakowaniu swojego dorobku warto pamiętać aby artykuły sypkie zapakować do siatek albo pojemników tak aby w transporcie nic się nie wysypało dobrze jest także sprawdzić czy każda siatka czy pojemnik jest szczelny i nigdzie nic nie „ucieka”.

Jeżeli jednak chodzi o rzeczy płynne to trzeba sprawdzić czy każda butelka jest dobrze zakręcona i nie chodzi tu tylko o to, że zawartość się wyleje, ale także o to, żeby wylany płyn nie zniszczył nic bardziej wartościowego. Natomiast przy pakowaniu szkła oraz materiałów szklanych warto pamiętać, aby je dobrze zabezpieczyć aby nic o siebie bezpośrednio nie dotykało bo wtedy występuje ryzyko, że coś się stłucze bądź ukruszy.

Ważne jest też aby na wierzch kartonu nie stawiać ciężkich misek, ponieważ ryzyko zniszczenia jest wtedy znacznie większe. Ważnym elementem jest również waga kartonu, zalecane jest aby karton nie ważył więcej jak 30 kg, dotyczy to tym bardziej pudeł z książkami i dokumentami, które najlepiej zapakować w mniejsze opakowania. Bardzo przydatną rzeczą, a zarówno usprawniającą rozpakowywanie jest podpisanie każdego kartonu- ułatwi to Wam prace w nowym miejscu a nas poinformuje, że w danym kartonie jest np. szkło, z którym musimy obchodzić się nad wyraz ostrożnie.  To tak pokrótce kilka rad od nas aby przeprowadzka w Ożarowie Mazowieckim albo do Ożarowa przebiegła sprawnie, bez uszkodzeń i przyjemnie ! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i współpracy.

Formularz kontaktowy – Uzyskaj bezpłatną wycenę:

    OŻARÓW MAZOWIECKI